Aktuality

6.4.2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 jsme se rozhodli dočasně upravit otevírací dobu. Více naleznete v záložce Prodejna Hlučín.


30.9.2019

Vážení přátelé,

vyslyšeli jsme vaše mnohačetná volání po zelené kávě a nyní jí můžete pořídit v naší prodejně i na Eshopu.


13.06.2019

Vážení přátelé, vylosovali jsme 3 výherce soutěže o 100g naší novinky Caprice STILE.

Výherci se stali majitelé útržků s čísly 14, 24, 40.

Gratulujeme velmi!

Výhry na Vás čekají v prodejně a oficiálně spouštíme prodej této skvěle vyladěné kávy dnes od 13:30 hod.

Těšíme se na vás!

Vaše Vřes Caffé


30.4.2019

Vážení přátelé,

naše pražírna se stala držitelem prestižní a jedinečné značky “regionálního produktu Opavské Slezsko”. Jsme tak první a jedinou pražírnou v našem regionu, která takové ocenění získala.

Na níže uvedeném odkazu můžete najít i další držitele této značky:

http://www.regionalni-znacky.cz


22.10.2018

Doprava zboží z e-shopu zdarma

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás stálou akci na dopravu Vámi vybraného zboží zdarma při splnění podmínky nákupu v našem e-shopu nad 1 500 Kč a více včetně DPH.

Přejeme příjemné nakupování!


21.10.2018

Sleva za registraci

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás slevu ve výši 10 % na Vámi vybraný nákup. Podmínkou získání slevy je registrace v sekci „Můj účet“ a to do 31.10.2018. Po úspěšné registraci Vám doručíme unikátní kód, který si pak můžete vložit před odesláním objednávky a získat tak slevu 10 % na nákup. Slevový kód platí pouze jednou.

Tak vzhůru registrovat a nakupovat!


17.10.2018

Dárkové balení kávy v našem e-shopu

Protože dárků a kávy není nikdy dost, připravili jsme pro Vás kombinaci obojího. Nyní v našem
e-shopu najdete dárkové balení 250 g kávy a sadu dvou šálků na espresso. Výjimečný dárek pro Vaše blízké či obchodní partnery k příležitosti narozenin, výročí nebo jako poděkování.

Tak ať se líbí!


17.10.2018

Dárkové poukazy v našem e-shopu

Vážení zákazníci, ode dneška najdete v našem e-shopu možnost nákupu dárkových poukazů. Je to ideální dárek pro Vaše blízké či obchodní partnery k příležitosti narozenin, výročí nebo jako poděkování. Na výběr máte dva motivy a hodnoty 500 Kč a 1000 Kč.

Ať udělají radost!


1.10.2018

Mezinárodní den kávy

Dnešek je označován jako mezinárodní den kávy. Pojďme jej tedy spolu oslavit kávou.

Máme pro Vás pár zajímavostí ze světa kávy, které jste možná věděli anebo nevěděli.

Káva byla poprvé objevena v 9. století a to v Etiopii, pasáčkem koz. Káva je druhým nejprodávanějším zbožím na světovém trhu. Na prvním místě je ropa. Obyvatelé New Yorku zkonzumují sedmkrát více kávy než celý zbytek Spojených států amerických. Při zkonzumování nadměrného množství najednou nás může káva zabít. I tak je to ale metoda, kterou sebevrazi příliš nevyužívají. Existuje přes padesát různých chutí kávy. Vědci momentálně pracují na tom, aby se z kávy dalo vyrobit fosilní palivo
a časem mohlo zastoupit benzín. Čím tmavší kávové zrno je, tím má v sobě zpravidla méně kofeinu. Rekord v pití kávy drží jeden Američan, který vypil osmdesát hrnků kávy za sedm hodin. Kupodivu přežil. V 16. století se v islámských zemích káva zakazovala pro svoje účinky na nervovou soustavu.
V Turecku a Řecku je káva součástí místní kultury a funguje jako drink na přivítanou. Mimochodem, až 70 % obyvatel USA si každé ráno dopřává šálek kávy.

Přejeme Vám krásný den s kávou!